Bimkiewicz Legal

Sprawy karne

Bimkiewicz i Sotkiewicz Adwokaci

Prawo karne, skarbowe i gospodarcze - kompleksowa pomoc prawna

Posiadamy doświadczenie w obronie Klientów w sprawach karnych oraz karnych skarbowych, prowadzonych na obszarze całej Polski (Warszawa, Białystok, Katowice i inne).

Wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy reprezentując Klientów m. in. w sprawach dotyczących zorganizowanych grup przestępczych (także o charakterze zbrojnym), przestępstw związanych z posiadaniem lub obrotem narkotykami i papierosami, rozbojami oraz wieloma innymi.

Świadczymy pomoc prawną na wszystkich etapach postępowania karnego:

  • zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie,
  • postępowanie przygotowawcze (śledztwa i dochodzenia),
  • postępowanie sądowe (wszystkich instancji),
  • postępowanie wykonawcze.

Posiadamy także doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prowadzenia kreatywnej księgowości, a także dokonywaniem wszelkich działań na szkodę spółek. Dzięki stałej współpracy z biurem księgowym, możemy na bieżąco analizować dokumenty księgowe, które zostały zakwestionowane przez organy kontroli, bądź organy ścigania już na etapie postępowania przygotowawczego. Posiadamy także doświadczenie w reprezentacji klientów oskarżonych o dokonywanie fikcyjnych transakcji bądź posługujących się dokumentami (w tym fakturami VAT) uznawanymi za sfałszowane.

Kontakt

Skontaktuj się